rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-88951-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Opypy
2 100 000 zł 235 m2 8 936 zł/m2

Kameralny dwurodzinny dom!

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-88795-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Dom zlokalizowany blisko Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Opypy na kameralnym osiedlu Na polanie. Wybudowany w technologii tradycyjnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
1 099 000 zł 180 m2 6 106 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-79213-5 | 2019-01-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Nowoczesny dom jednorodzinny w stylu industrialnym położony w Adamowiźnie koło Grodziska Mazowieckiego. Ok. 1 km od szkoły podstawowej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
1 125 000 zł 180 m2 6 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-79209-5 | 2019-01-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
550 000 zł 250 m2 2 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004
D-79203-5 | 2019-01-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004

Zamieszkaj w południowej części Milanówka - 30 km od Warszawy ! Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 250 m2 posadowiony na pięknej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
485 000 zł 126 m2 3 849 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-79194-5 | 2019-01-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

NOWA INWESTYCJA W MILANÓWKU Dom o pow. 126 m2- z garażem w bryle budynku, usytuowany w południowej części Milanówka. Na parterze znajduje...

kontakt zobacz ofertę