rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 950 000 zł 250 m2 7 800 zł/m2

Willa Zosieńka

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928
D-88959-5 | 2026-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928

Zabytkowa willa w której rozpoczęto prace remontowe i modernizacyjne. Trzy kondygnacje oraz piwnica pod całym budynkiem wykorzystane na zaplecze...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Zalesie
880 000 zł 95 m2 9 263 zł/m2

Dom parterowy 95m2 w Zalesiu.

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026
D-88834-5 | 2026-05-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym w standardzie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części Zalesia (gm. Żabia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kozerki
2 700 000 zł 1 000 m2 2 700 zł/m2

Dom na sprzedaż Kozerki

Kozerki, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1995
D-13550-5 | 2012-03-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1995

Nieruchomość przemysłowo-usługowa położona w znakomitej lokalizacji: tuż przy trasie Grodzisk Mazowiecki-Żyrardów. Na działce o powierzchni około...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Natolin
360 000 zł 80 m2 4 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Natolin

Natolin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
D-14326-6 | 2012-02-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania atrakcyjny segment o powierzchni około 75 m2 na parterze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (20m2), pokoju małego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
798 000 zł 136 m2 5 868 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
D-13622-5 | 2012-02-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Nowy, starannie i gustownie wykończony dom parterowy, położony w miejscowości Żelechów, oddalony o 2 km od trasy katowickiej, 28 km od centrum...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 400 000 zł 377 m2 3 714 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2008
D-14088-6 | 2012-02-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2008

Piękny budynek wolnostojący usytuowany w bardzo pięknej i spokojnej okolicy. Idealny dla osób ceniących ciszę i spokój. Miłe sąsiedztwo natury,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
850 000 zł 218 m2 3 899 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-10638-5 | 2012-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Bardzo solidnie zbudowany dom o powierzchni użytkowej około 190m2. zlokalizowany w na przepięknej działce o powierzchni 4358m. Dom jest ocieplony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
925 000 zł 300 m2 3 083 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2006
D-10076-5 | 2012-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2006

Nowy funkcjonalny, wolnostojący dom z garażem na dwa samochody w bryle budynku. Na parterze znajduje się: wiatrołap z wbudowaną szafą (4m), duży...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
490 000 zł 200 m2 2 450 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1945
D-14130-6 | 2012-02-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1945

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w północnej, parkowej części Milanówka. Budynek z 1945 roku o powierzchni około 200m2, cały podpiwniczony;...

kontakt zobacz ofertę