rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Brwinów
1 850 000 zł 300 m2 6 167 zł/m2

Dom zaledwie 1 km od PKP !

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1959
D-87702-5 | 2025-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1959

Piękny dom w otoczeniu kwiatów! Klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 170 m2 położony na wyjątkowej działce 1100 m2 o charakterze leśno -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
880 000 zł 150 m2 5 867 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-19005-5 | 2016-07-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni całkowitej ok. 150 m2 zrealizowany na przynależnej działce o powierzchni ok 438 m2. Wszystkie media...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
960 000 zł 230 m2 4 174 zł/m2

Dom na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-27456-0 | 2016-07-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania nowy dom zbudowany według nowoczesnego projektu. Dom wolnostojący na równej kształtnej działce z zaprojektowanym ogrodem. Dom,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
920 000 zł 220 m2 4 364 zł/m2

Dom na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-21166-0 | 2016-07-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania nowoczesny dom, położony w miejscowości Owczarnia, na granicy z Podkową Leśną.Dom piękny ,nowoczesny pełen światła dla najbardziej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
499 000 zł 160 m2 3 119 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000
D-28183-0 | 2016-07-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000

Dom w północnej części Milanówka. Jest w połowie wykończony, tzn cały parter jest gotowy do zamieszkania, duży salon z kuchnią w aneksie i jednym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otrębusy
299 000 zł 250 m2 1 196 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-28096-0 | 2016-07-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania pół bliźniaka w stanie surowym zamkniętym, tzn. wstawione są wszystkie okna i drzwi wejściowe. Dom stoi obok innych domów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
950 000 zł 500 m2 1 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1985
D-27973-0 | 2016-07-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1985

Do sprzedania dom,który może być dwurodzinnym lub domem, w którym można prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą, jak przedszkole, dom...

kontakt zobacz ofertę