rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88749-5 | 2026-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żółwin
680 000 zł 245 m2 2 776 zł/m2

Dom na sprzedaż Żółwin

Żółwin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-16069-5 | 2013-06-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Funkcjonalny, przestronny dom położony w Żółwinie w sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Niedaleko szkoły podstawowe, gimnazja, przedszkole, sklepy. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nadarzyn
1 130 000 zł 350 m2 3 229 zł/m2

Dom na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2012
D-16329-6 | 2013-06-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2012

Do sprzedania dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie o powierzchni użytkowej około 285 m2 (plus strych około 100 m2), na działce 992m2....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Nadarzyn
690 000 zł 230 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013
D-16390-6 | 2013-06-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013

Do sprzedania nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, połówki połączone garażami, piętro o pełnej wysokości pomieszczeń bez skosów. Powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
260 000 zł 100 m2 2 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990
D-16088-5 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990

Do sprzedania działka 902m2 z budynkiem z dwoma osobnymi mieszkaniami i lokalem, który może służyć do celów usługowo-handlowych. Media: prąd, woda...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Odrano-Wola
529 000 zł 170 m2 3 112 zł/m2

Dom na sprzedaż Odrano-Wola

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
D-16249-6 | 2013-06-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedania wolnostojący dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni około 170 m2 posadowiony na działce 806 m2. Parter : wiatrołap, hall,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
290 000 zł 200 m2 1 450 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
D-16379-6 | 2013-06-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Bliźniak posadowiony na działce o powierzchni 636 m2. Budynek częściowo do remontu. W podpiwniczeniu jest garaż, pomieszczenie gospodarcze,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Działki
690 000 zł 140 m2 4 929 zł/m2

Dom na sprzedaż Działki

Działki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011
D-4343-14 | 2013-06-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011

Do sprzedania dom wolnostojący z 2011r. , piętrowy, pow. 140m2, działka 1440m2. Parter domu posiada hall, kuchnię połączoną z salonem z wyjściem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
299 000 zł 170 m2 1 759 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928
D-16012-5 | 2013-05-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928

Dom położony w doskonałej lokalizacji - centrum miasta, lecz przy spokojnej, cichej ulicy. Budynek wymaga generalnego remontu. Na parterze mamy...

kontakt zobacz ofertę