rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
3 750 000 zł 450 m2 8 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2009
D-81424-5 | 2020-04-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2009

Rezydencja położona w Milanówku o powierzchni około 400 m2 posadowiona na dużej, ładnie zagospodarowanej działce 3000 m2. Rozkład...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
950 000 zł 500 m2 1 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1985
D-27973-0 | 2016-07-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1985

Do sprzedania dom,który może być dwurodzinnym lub domem, w którym można prowadzić nieuciążliwą działalność gospodarczą, jak przedszkole, dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
480 000 zł 90 m2 5 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
D-26888-0 | 2016-06-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Czteroletni dom na zadbanej działce o powierzchni 460m2. Dom jest dwukondygnacyjny.Na parterze znajduje się salon 24m2, z którego wychodzi się do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
595 000 zł 184 m2 3 234 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013
D-18949-5 | 2016-06-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2013

Nowy dom wolnostojący usytuowany po północnej stronie Milanówka. Wygodny rozkład pomieszczeń. Na parterze znajduje się salon z jadalnią- z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
719 000 zł 220 m2 3 268 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-18948-5 | 2016-05-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Elegancki DOM w MILANÓWKU w NOWOCZESNYM STYLU w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 220 m2. na działce 600 m2 usytuowany jest w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
654 000 zł 197 m2 3 320 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-23980-0 | 2016-05-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Elegancki DOM w MILANÓWKU w NOWOCZESNYM STYLU w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 197 m2. na działce 520 m2 usytuowany jest w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
660 000 zł 200 m2 3 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-18939-5 | 2016-05-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej. Nieruchomość budowana w technogii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
630 000 zł 200 m2 3 150 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-18942-5 | 2016-05-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
660 000 zł 200 m2 3 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-18940-5 | 2016-05-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
660 000 zł 200 m2 3 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-18941-5 | 2016-05-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
525 000 zł 190 m2 2 763 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005
D-25333-0 | 2016-05-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2005

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 190 m2, na działce o powierzchni 574 m2. Dom w pełni wykończony, gotowy do...

kontakt zobacz ofertę