rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
3 750 000 zł 450 m2 8 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2009
D-81424-5 | 2020-04-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2009

Rezydencja położona w Milanówku o powierzchni około 400 m2 posadowiona na dużej, ładnie zagospodarowanej działce 3000 m2. Rozkład...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
210 000 zł 87 m2 2 414 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1957
D-17597-5 | 2014-10-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1957

Lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 110 m2 w północnej części Milanówka w budynku dwurodzinnym. Do mieszkania należy działka o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 650 000 zł 216 m2 8 565 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-17561-5 | 2014-10-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Komfortowo urządzony budynek wolnostojący w nowoczesnej aranżacji, położony w północnej części Milanówka. Dom gwarantuje jego mieszkańcom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
3 100 000 zł 413 m2 7 506 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-8507-5 | 2014-10-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Nowoczesny i funkcjonalny dom o pow. całkowitej 413 m2 w prestiżowej części Milanówka. Całkowicie wykończony, z użyciem materiałów wysokiej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 990 000 zł 595 m2 5 025 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-17395-5 | 2014-08-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

REZYDENCJA W SERCU STAREGO MILANÓWKA . Rezydencja w Milanówku położona w zabytkowej części miasta na pięknej działce ze starodrzewem. Parter...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
499 000 zł 203 m2 2 458 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-17363-5 | 2014-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

Do sprzedania samodzielny i niezależny lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w północnej części miasta w otoczeniu nowych domów....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
499 000 zł 203 m2 2 458 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-17362-5 | 2014-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
435 000 zł 180 m2 2 417 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
D-17353-5 | 2014-07-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji Milanówka. Na parterze znajduje się przestrzenny salon, widna kuchnia, łazienka i pom....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
490 000 zł 120 m2 4 083 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1952
D-17308-5 | 2014-07-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1952

Budynek z lat pięćdziesiątych posadowiony na kształtnej i słonecznej działce w zabytkowej części Milanówka. Wybudowany w technologii tradycyjnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
320 000 zł 133 m2 2 406 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1994
D-16891-5 | 2014-07-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 1994

Dom do generalnego remontu w pięknej części Milanówka - na pograniczu z Podkową Leśną . Budynek ma bardzo ciekawą bryłę, idealny do rozbudowy. W...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
990 000 zł 302 m2 3 278 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1970
D-17243-5 | 2014-06-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1970

Do sprzedania budynek wolnostojący na terenie północnej części Milanówka, w ścisłym centrum miasta. Dom z lat siedemdziesiątych w trakcie remontu...

kontakt zobacz ofertę