rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-88951-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
499 000 zł 180 m2 2 772 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999
D-77716-5 | 2018-08-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania dom w Milanówku, w cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia 135 m2, 5 pokoi, kuchnia i łazienka. Podłogi wyłożone terakotą, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
450 000 zł 140 m2 3 214 zł/m2

Dom na sprzedaż Szczęsne

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-77710-5 | 2018-08-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

Do sprzedaży połowa budynku jednorodzinnego z wyodrębnionymi dwoma lokalami wraz z przynależną działką. Nowoczesna architektura budynku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
450 000 zł 140 m2 3 214 zł/m2

Dom na sprzedaż Szczęsne

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-77711-5 | 2018-08-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 220 000 zł 226 m2 5 398 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1994
D-77703-5 | 2018-08-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1994

Piękna willa w stylu domów milanowieckich połozona na działce ze starodrzewem . Parter to otwarta przestrzeń o pow. ok. 100 m2. utworzona przez...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stara Wieś
950 000 zł 186 m2 5 108 zł/m2

Dom na sprzedaż Stara Wieś

Stara Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-77667-5 | 2018-08-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

Do sprzedania dom wolnostojący z poddaszem użytkowym (74,75 mkw.), przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Budynek wybudowany zgodnie z projektem...

kontakt zobacz ofertę