rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Brwinów
1 490 000 zł 4 530 m2 329 zł/m2

Działka na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-14599-5 | 2012-09-13 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania działka o nieregularnym kształcie o powierzchni 4531m. Działka zabudowana domem piętrowym, jednorodzinnym z lat 70-tych o pow. około...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Stara Wieś
14 000 000 zł 35 000 m2 400 zł/m2

Działka pod halę .

Stara Wieś, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-84848-5 | 2023-06-28 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Teren Przemysłowy w Starej Wsi! Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 3,5 ha Nieruchomość objęta Miejscowym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Rusiec
295 000 zł 1 294 m2 228 zł/m2

Działka na sprzedaż Rusiec

Rusiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-86121-6 | 2020-10-08 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Przedstawiam działkę budowlaną w Ruścu 1294 m2. Działka w kształcie prostokąta. Dłuższym bokiem przylega do drogi. Dojazd do działki drogą...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Nadarzyn
520 000 zł 2 436 m2 213 zł/m2

Działka na sprzedaż Nadarzyn

Nadarzyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82109-5 | 2020-09-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Pięknie położona duża działka budowlana. Na terenie dwa niewielkie budynki mieszkalne z przyłączonymi mediami miejskimi, oprócz kanalizacji...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Brwinów
490 000 zł 1 400 m2 350 zł/m2

Działka na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-82097-5 | 2020-09-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania dom o powierzchni ok. 100 m kw na działce 1400m kw. Dom składa się z 5 pokoi. 1 łazienki, kuchni. Dodatkowo na posesji znajdują się...

kontakt zobacz ofertę