rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 64 m2 11 719 zł/m2

Mieszkanie blisko WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-86756-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: jasne, narożne mieszkanie o pow. 64,44 m zlokalizowane w cichej i zielonej części Milanówka. Mieszkanie usytuowane jest na II...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
980 000 zł 104 m2 9 423 zł/m2

Milanówe- 4 pokoje z ogrodem.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965
M-88857-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 112 500 zł 89 m2 12 500 zł/m2

Mieszkanie w modernistycznej Willi !

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-88524-5 | 2026-02-13 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w willi w centrum! Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
590 000 zł 45 m2 13 111 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023
M-88525-5 | 2026-02-12 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023

Nowe mieszkanie 3- pokojowe na kameralnym osiedlu w Milanówku. 1 piętro nowoczesnego budynku w niskiej zabudowie. Pow. 45,5 m2: - salon...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
599 000 zł 45 m2 13 311 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023
M-88515-5 | 2026-02-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2023

Mieszkanie 3- pokojowe z ogródkiem o pow. ok. 218 m2 na kameralnym osiedlu w Milanówku. Pow. 45,5 m2: - salon z aneksem kuchennym - dwie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
330 000 zł 25 m2 13 205 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-88391-5 | 2026-01-16 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone w przyziemiu posiada ogródek do wyłącznej dyspozycji, Piękna klimatyczna nieruchomość...

kontakt zobacz ofertę