rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Warszawa
1 450 000 zł 77 m2 18 905 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

Warszawa, mazowieckie

  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999
M-87222-5 | 2025-05-16 rozwiń opis
  • Piętro: 2/16
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 76,7 m2, zlokalizowane w centrum Warszawy, mieszkanie po remoncie w marcu 2024 roku. Mieszkanie...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
459 000 zł 32 m2 14 484 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026
M-86740-5 | 2024-11-29 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026

Nowa kameralna inwestycja w Brwinowie - Mieszkanie 2 pokoje z balkonem i własnym strychem! Balkon o powierzchni 4,36m2 a strych o...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
200 000 zł 35 m2 5 714 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
M-18078-6 | 2014-08-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35 m2 w centrum Pruszkowa. Nieruchomość składa się z dwóch widnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
220 000 zł 52 m2 4 423 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-17401-5 | 2014-08-26 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Słoneczne mieszkanie 2- pokojowe o pow. 52 m2 usytuowane na 1 piętrze na kameralnym osiedlu w Milanówku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
160 000 zł 50 m2 3 200 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
M-17382-5 | 2014-08-06 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Mieszkanie na kameralnym osiedlu w Milanówku, kamienice są ocieplone , otynkowane wymienione są również pokrycia dachowe , dodatkowo osiedle...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
230 000 zł 57 m2 4 071 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1973
M-17366-5 | 2014-07-31 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1973

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 56,5 m2 w samym centrum Milanówka. Mieszkanie znajduje sie na trzecim piętrze w bloku cztero piętrowym. W...

kontakt zobacz ofertę