rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Brwinów
4 000 000 zł 630 m2 6 349 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1999
D-83444-5 | 2022-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1999

Nieruchomość usługowo-produkcyjna o powierzchni 630 m2 na działce 1696 m2. W skład nieruchomości wchodzi zakład produkcyjny z halą 300 m2,...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Brwinów
3 500 000 zł 806 m2 4 342 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 1910
D-1962-5 | 2011-11-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 1910

Pałacyk z początku XX wieku z historią. Do generalnego remontu, obiekt z przeznaczeniem inwestycyjno-mieszkaniowym na: dom wielorodzinny,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
990 000 zł 105 m2 9 238 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
D-88468-5 | 2026-02-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Dom, w którym chce się zamieszkać idealny dla rodziny. Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny i świetnie wyciszony dom w spokojnej, zielonej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 399 000 zł 188 m2 7 441 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024
D-88443-5 | 2026-01-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2024

Nowoczesny komfortowy dom wolnostojący- przestrzeń i świetna lokalizacja! Dom o powierzchni użytkowej 148,3 m (całkowita 188,4 m) usytuowany na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
949 000 zł 143 m2 6 636 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-88309-5 | 2026-01-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Dom w zabudowie bliźniaczej w Osowcu. Oferujemy atrakcyjną połowę nowoczesnego domu, położoną w spokojnej, zielonej części...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
725 000 zł 125 m2 5 800 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
D-88379-5 | 2026-01-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Jedyna taka nieruchomość! Zamieszkaj w centrum i prowadź tu swój biznes. Wyjątkowa, zabytkowa willa w samym centrum podwarszawskiego...

kontakt zobacz ofertę