rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88749-5 | 2026-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
725 000 zł 190 m2 3 816 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013
D-79856-5 | 2019-06-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013

Funkcjonalny dom 157 m2 w Osowcu, 5 km od Grodziska Mazowieckiego. Dom posadowiony na zagospodarowanej działce 1006 m2. Budowany "dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
419 000 zł 120 m2 3 492 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1981
D-79855-5 | 2019-06-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1981

Do sprzedania dom z garażem w bryle budynku o powierzchni 200m2 , posadowiony na działce 670m2 Dom posiada 3 poziomy. -1 Duży garaż , kotłownia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
690 000 zł 160 m2 4 313 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-79839-5 | 2019-06-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedania dom wolnostojący w Jaktorowie o powierzchni 160 m2, usadowiony na dużej ładnie zagospodarowanej działce 3200 m2. Rozkład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
799 000 zł 178 m2 4 489 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-79835-5 | 2019-06-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

Komfortowo urządzony dom z pięknym ogrodem położony w atrakcyjnej leśnej okolicy na granicy Podkowy Leśnej i Brwinowa. Wygodny, funkcjonalny dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wolica
640 000 zł 84 m2 7 619 zł/m2

Dom na sprzedaż Wolica

Wolica, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992
D-79589-4 | 2019-06-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1992

Dom z działką w Wolicy w świetnej lokalizacji. Istnieje możliwość rozbudowy lub opcjonalnie tylko remontu. Parterowy dom o powierzchni 84 m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
999 000 zł 180 m2 5 550 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-79833-5 | 2019-06-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Nowoczesny dom jednorodzinny w stylu industrialnym położony w Adamowiźnie koło Grodziska Mazowieckiego. Ok. 1 km od szkoły podstawowej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stara Wieś
1 650 000 zł 470 m2 3 511 zł/m2

Dom na sprzedaż Stara Wieś

Stara Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy:
D-79832-5 | 2019-06-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy:

Luksusowy dom przeznaczony dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń o powierzchni użytkowej 363 m2 Posiada 7 pokoi, 2 łazienki + WC dla gości...

kontakt zobacz ofertę