rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88749-5 | 2026-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Otrębusy
590 000 zł 150 m2 6 556 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1971
D-78979-5 | 2018-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1971

Witam serdecznie, Zapraszam do zakupu połówki bliźniaka położonego w miejscowości Otrębusy. Idealna okolica dla osób ceniących ciszę, bliskość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rybie
799 000 zł 170 m2 4 700 zł/m2

Dom na sprzedaż Rybie

Rybie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000
D-78743-4 | 2018-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2000

Do sprzedania 1/2 bliźniaka o powierzchni użytkowej 170 m2 z własna księgą wieczystą. Działka 388m2 bardzo ładnie zagospodarowana, z licznymi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
690 000 zł 177 m2 3 898 zł/m2

Gotowy do zamieszkania

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003
D-78880-5 | 2018-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej gotowy do wprowadzenia. Nieruchomość w południowej części miasta z dogodnym dostępem do stacji kolejki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Czarny Las
1 849 000 zł 371 m2 4 984 zł/m2

Dom na sprzedaż Czarny Las

Czarny Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003
D-78972-5 | 2018-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2003

NIEPOWTARZALNA REZYDENCJA POD WARSZAWĄ Dom rezydencjonalny o powierzchni około 371 m2 położony w Czarnym Lesie k. Grodziska Mazowieckiego....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Magdalenka
3 500 000 zł 600 m2 5 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Magdalenka

Magdalenka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2010
D-78971-5 | 2018-12-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2010

REZYDENCJA W MAGDALENCE o powierzchni całkowitej 600 m2 wybudowana w 2010 r. Indywidualny projekt nawiązuje stylem do okresu modernizmu, dzięki...

kontakt zobacz ofertę