rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 7 786 zł/m2

Nowoczesna aranżacja.

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88852-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 250 000 zł 240 m2 5 208 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1948
D-78490-5 | 2018-11-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1948

Dom z lat 50 - tych w północnej parkowej części Milanówka ! Budynek o powierzchni użytkowej 160 m2 wybudowany na pięknej działce 2670...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Domaniewek
465 000 zł 162 m2 2 870 zł/m2

Dom na sprzedaż Domaniewek

Domaniewek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-78476-5 | 2018-11-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Przestronny dom w zabudowie szeregowej segment środkowy. Stan deweloperski segmentu o powierzchni użytkowej 161,92 m2 pozwala na wykończenie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
640 000 zł 168 m2 3 810 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-78466-5 | 2018-11-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Wygodny dom jednorodzinny- z garażem w bryle budynku. Lokalizacja: północna część Milanówka, ok. 1,6 km od PKP. Działka o pow. 580 m2-...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 990 000 zł 595 m2 5 025 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-78461-5 | 2018-11-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

REZYDENCJA W SERCU STAREGO MILANÓWKA . Rezydencja w Milanówku położona w zabytkowej części miasta na pięknej działce ze starodrzewem. Parter...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Brwinów
599 000 zł 100 m2 5 990 zł/m2

Dom na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1990
D-78450-5 | 2018-11-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1990

Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 100 m2 zbudowany w technologii mieszanej ( drewniano - murowany, ocieplony). Położony na pięknej, dużej...

kontakt zobacz ofertę