rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Raszyn
1 680 000 zł 660 m2 2 545 zł/m2

Dom na sprzedaż Raszyn

Raszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1992
D-78340-4 | 2018-10-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1992

Nieruchomość składa się z 2 budynków - mieszkalny (310 m) i produkcyjno- magazynowo-biurowy (350 m). Działka 1300m2, ogrodzona, otoczona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Rusiec
790 000 zł 321 m2 2 461 zł/m2

Dom na sprzedaż Rusiec

Rusiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013
D-78339-4 | 2018-10-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013

Budynek jednorodzinny o pow. 170m2 na działce 1142m2 . Budynek w stanie developerskim, wybudowany z materiałów wysokiej jakości ( ceramika,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Komorów
990 000 zł 250 m2 3 960 zł/m2

Dom na sprzedaż Komorów

Komorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000
D-78331-5 | 2018-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000

Przestronny, trzykondygnacyjny bliźniak w najbardziej pożądanej lokalizacji Komorowa. Parter około 80 m2, posiada dwa duże pokoje z wyjściem na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
720 000 zł 350 m2 2 057 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1980
D-78397-5 | 2018-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1980

Do sprzedaży nieruchomość z bardzo dużym potencjałem. Zabudowana domem wolnostojącym o pow. 350 m2 , składającym się z 4 mieszkań ( każde z nich...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
740 000 zł 230 m2 3 217 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018
D-78393-5 | 2018-10-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2018

Do sprzedania lewa połowa bliźniaka Budynek dobrze doświetlony ,duże okna,prosta bryła bez skosów. Przestronna działka 745 m2 ,garaż na 2...

kontakt zobacz ofertę