rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Łazy
1 500 000 zł 800 m2 1 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Łazy

Łazy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013
D-82334-5 | 2020-11-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013

Nieruchomość z przeznaczeniem pod wszelkiego rodzaju działalność. Możliwość przeznaczenia na handel, biura, gastronomię, administracji,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
1 950 000 zł 300 m2 6 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-77745-5 | 2018-08-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania piękny wykończony z materiałów wysokiej jakości dom w Owczarni! Dom jasny, przestrzenny dobrze doświetlony, Na parterze otwarta...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
980 000 zł 227 m2 4 317 zł/m2

Dom na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999
D-77743-5 | 2018-08-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1999

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący, wybudowany i wykończony z wysokiej jakości materiałów położony w sąsiedztwie terenów leśnych i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
500 000 zł 153 m2 3 268 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-62687-0 | 2018-08-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Dom w zabudowie bliźniaczej (1/2 części) w stanie surowym zamkniętym, położony na ogrodzonej działce 750 m2 w północnej części Milanówka. Solidna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
510 000 zł 120 m2 4 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-77729-5 | 2018-08-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Nowa inwestycja ! 120 metrowy segment środkowy z udziałem w działce i określonym sposobem do wyłącznego korzystania z działki o powierzchni około...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
510 000 zł 120 m2 4 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-77731-5 | 2018-08-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Nowa inwestycja ! 120 metrowy segment narożny z udziałem w działce i określonym sposobem do wyłącznego korzystania z działki o powierzchni około...

kontakt zobacz ofertę