rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 7 786 zł/m2

Nowoczesna bryła.

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88855-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Otrębusy
5 000 000 zł 1 500 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-83517-5 | 2022-03-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Zabudowę nieruchomości stanowią 3 obiekty-hale produkcyjno -magazynowe z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej pow użytkowej 1500 m2, z parkingiem...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 220 000 zł 226 m2 5 398 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1994
D-76157-0 | 2018-06-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1994

Piękna willa w stylu domów milanowieckich połozona na działce ze starodrzewem . Parter to otwarta przestrzeń o pow. ok. 100 m2. utworzona przez...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Łazy
1 500 000 zł 800 m2 1 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Łazy

Łazy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013
D-57736-0 | 2018-06-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 2013

Nieruchomość z przeznaczeniem pod wszelkiego rodzaju działalność. Możliwość przeznaczenia na handel, biura, gastronomię, administracji,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Podkowa Leśna
1 590 000 zł 262 m2 6 069 zł/m2

Dom na sprzedaż Podkowa Leśna

Podkowa Leśna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2004
D-76041-0 | 2018-06-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2004

Do sprzedania 10-cio pokojowy dom z dwoma oddzielnymi wejściami na ładnej , słonecznej działce. Z tyłu domu gospodarczy budynek z garażem. Dom...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Czarny Las
410 000 zł 120 m2 3 431 zł/m2

Dom na sprzedaż Czarny Las

Czarny Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-76027-0 | 2018-06-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Do sprzedania środkowy segment o pow. 120 m położony na działce ok. 450 m Segment znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu Czarnym Lesie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Leszno
799 000 zł 248 m2 3 222 zł/m2

Dom na sprzedaż Leszno

Leszno, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-75917-0 | 2018-06-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Zamieszkaj blisko Puszczy Kampinoskiej - 30 km od Warszawy ! Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 205 m2, wybudowany na działce 1500 m2 w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
940 000 zł 220 m2 4 273 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950
D-75891-0 | 2018-06-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950

Zamieszkaj w Willowej części Milanówka ! Klasyczny dom z lat 50 - tych zaprojektowany przez znanego architekta prof. Romualda Gutta,...

kontakt zobacz ofertę