rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Otrębusy
5 000 000 zł 1 500 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-83517-5 | 2022-03-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Zabudowę nieruchomości stanowią 3 obiekty-hale produkcyjno -magazynowe z zapleczem socjalno-biurowym o łącznej pow użytkowej 1500 m2, z parkingiem...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Brwinów
1 850 000 zł 300 m2 6 167 zł/m2

Dom zaledwie 1 km od PKP !

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1959
D-87702-5 | 2025-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1959

Piękny dom w otoczeniu kwiatów! Klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 170 m2 położony na wyjątkowej działce 1100 m2 o charakterze leśno -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
1 490 000 zł 260 m2 5 731 zł/m2

Dom na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 2000
D-84955-5 | 2023-08-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 2000

Przedstawiam piękną i przestrzenną nieruchomość w Owczarni na pograniczu z Podkową Leśną. Dom jest oddalony 1,5 km od kolejki WKD...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opacz-Kolonia
1 450 000 zł 270 m2 5 370 zł/m2

Dom na sprzedaż Opacz-Kolonia

Opacz-Kolonia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1978
D-84949-5 | 2023-08-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1978

SUPER OFERTA!!! Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni 270m2 położona na wymiarowej działce o powierzchni 1108m2. NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA!...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 200 000 zł 372 m2 4 301 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-84938-5 | 2023-07-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
1 090 000 zł 164 m2 6 646 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-88253-6 | 2023-07-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 164 m2, na działce 750m2. Parter, piętro, oraz użytkowe poddasze, garaż na jedno auto w...

kontakt zobacz ofertę