rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 950 000 zł 164 m2 11 905 zł/m2

Centrum starego Milanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022
D-88936-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022

Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni! Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej (...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
369 000 zł 109 m2 3 385 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1982
D-13060-5 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1982

Na sprzedaż połówka bliźniaka w doskonałej lokalizacji Jaktorowa. Dom o powierzchni użytkowej ok. 109 m2, położony na zagospodarowanej działce 832...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
640 000 zł 250 m2 2 560 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004
D-12513-5 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004

Na sprzedaż dom w południowym Milanówku. Powierzchnia domu to ok. 250 m2, działka 1450 m2. Rozkład pomieszczeń: PARTER: - wiatrołap - hol -...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Milanówek
2 500 zł 200 m2 13 zł/m2

Dom na wynajem Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1982
DW-12690-5 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1982

Do wynajęcia ładny i zadbany dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, usytuowany w bliskim centrum Milanówka, przy cichej i spokojnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 180 000 zł 280 m2 4 214 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1997
D-12744-5 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1997

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 280 m2, położony w pobliżu centrum Milanówka. Działka o powierzchni 1050 m2 porośnięta starodrzewem i różnymi...

kontakt zobacz ofertę