rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
795 000 zł 350 m2 2 271 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1949
D-79402-5 | 2019-02-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1949

Dom w Milanówku o powierzchni użytkowej około 200 m2 posadowiony na działce 1271 m2. Budynek wolno-stojący, wybudowany w roku 1949z cegły ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
650 000 zł 193 m2 3 368 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1980
D-79393-5 | 2019-02-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1980

Do sprzedania dom wolnostojący w samym centrum Milanówka, powierzchnia 193 m2 powierzchnia działki 677 m2. Nieruchomość może spełniać funkcję domu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
570 000 zł 155 m2 3 677 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
D-79382-5 | 2019-02-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń, przestronny. Posiada kominek, garaż oraz duży...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
570 000 zł 155 m2 3 677 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
D-79383-5 | 2019-02-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
795 000 zł 206 m2 3 859 zł/m2

Dom na sprzedaż Szczęsne

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015
D-64684-0 | 2019-02-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2015

Nowoczesny dom parterowy z garażem w bryle budynku o pow. 150m2. Do adaptacji poddasze użytkowe ok. 60m2 ( metraż po odjęciu skosów). Budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
475 000 zł 88 m2 5 398 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1985
D-79205-6 | 2019-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1985

Lokal mieszkalny, 88 m2 ( parter), z ogródkiem 425 m2 w Milanówku. Dom zbudowany w roku 1985, przeszedł gruntowny remont w 2010 roku. W...

kontakt zobacz ofertę