rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 7 786 zł/m2

Nowoczesna bryła.

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88855-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
1 799 000 zł 305 m2 5 898 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2022
D-87667-5 | 2025-09-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2022

Do sprzedania nowoczesny, przestronny dom w stanie deweloperskim w miejscowości Opypy, ok 3 km od Grodziska Mazowieckiego. Dom znajduje się w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
995 000 zł 200 m2 4 950 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1979
D-87643-5 | 2025-09-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1979

Dom w ścisłym centrum miasta wybudowany pod koniec lat siedemdziesiątych według typowego w tych czasach projektu budynku do 110 m2 z wysokim...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
1 450 000 zł 190 m2 7 632 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
D-87615-5 | 2025-09-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120 m2, położony w zielonej i cichej miejscowości Adamowizna, pod Grodziskiem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-87648-5 | 2025-08-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
910 000 zł 100 m2 9 064 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-87636-5 | 2025-08-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny lokal w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 100 m zlokalizowany w jednej z najbardziej klimatycznych części Milanówka w...

kontakt zobacz ofertę