rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Stara Wieś
850 000 zł 119 m2 7 146 zł/m2

Dom na sprzedaż Stara Wieś

Stara Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88234-5 | 2025-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Kameralna inwestycja w okolicy Lasu Młochowskiego. Każdy lokal składa się z parteru oraz piętra, dodatkowo zaaranżowane jest poddasze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kaleń
940 000 zł 290 m2 3 241 zł/m2

Dom na sprzedaż Kaleń

Kaleń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1955
D-80670-5 | 2019-11-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1955

Jedyna w swoim rodzaju nieruchomość siedliskowa ok.220 m2, po generalnym remoncie. Właściciele zadbali o zachowanie charakteru domu, zostawiając...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
720 000 zł 160 m2 4 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-80702-5 | 2019-11-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Idealny dom w Błoniu . Wykonany z najlepszej jakości materiałów, wykończony w nowoczesnym stylu. Dom blisko centrum, a zarazem oddalony od...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
579 000 zł 150 m2 3 860 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019
D-80689-5 | 2019-11-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019

Do sprzedania połowa bliżniaka w zielonym Milanówku! W nowoczesnej bryle z jednostanowiskowym garażem i bez skosów. Na parterze znajdują...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
1 250 000 zł 200 m2 6 250 zł/m2

Dom z historią - przeczytaj opis

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1937
D-80686-5 | 2019-11-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1937

Mam przyjemność zaprezentować Dworek projektu Witolda Pokrowskiego, spod jego ręki wyszedł również projekt dworku Mateusza Chełmońskiego,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Owczarnia
900 000 zł 198 m2 4 545 zł/m2

Dom na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
D-80682-5 | 2019-11-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący, wybudowany i wykończony z wysokiej jakości materiałów. Garaż na 2 samochody w bryle budynku Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
977 000 zł 200 m2 4 885 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-80370-4 | 2019-11-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Budynek mieszkalny w stanie deweloperskim . Nowa nieruchomość z dużym potencjałem. Doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój...

kontakt zobacz ofertę