rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
350 000 zł 63 m2 5 556 zł/m2

Dom na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002
D-14077-5 | 2012-05-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002

Dom o powierzchni 63m2 w malowniczej miejscowości Kady k. Grodziska Maz. położony na pięknej kształtnej działce. Na parterze salon z aneksem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
680 000 zł 200 m2 3 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-14060-5 | 2012-05-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Dom wolnostojący o powierzchni około 200 m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku posadowiony na działce 1117 m2. Dom wykończony, gotowy do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Budy Zosine
440 000 zł 100 m2 4 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy Zosine

Budy Zosine, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004
D-13999-5 | 2012-05-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2004

Dom jednorodzinny w zabudowie parterowej na dużej i kształtnej działce w spokojnej okolicy w odległości około 3,5 km od Jaktorowa. Budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Aleksandrów
280 000 zł 110 m2 2 545 zł/m2

Dom na sprzedaż Aleksandrów

Aleksandrów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1969
D-14042-5 | 2012-05-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1969

Budynek murowany o powierzchni 110 m2 po remoncie, usytuowany jest na działce o powierzchni 7200m2 (wym. 60 x120) we wsi Aleksandrów, gminie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duninopol
1 000 000 zł 150 m2 6 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Duninopol

Duninopol, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1972
D-14056-5 | 2012-05-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1972

Dom z lat siedemdziesiątych, wyremontowany usytuowany na działce o pow. 3,38ha. Dom jest w doskonałym stanie technicznym. W budynku znajdują się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wiskitki
350 000 zł 80 m2 4 375 zł/m2

Dom na sprzedaż Wiskitki

Wiskitki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980
D-14612-6 | 2012-05-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1980

Dom parterowy (salon, pokój, kuchnia, łazienka, kotłownia), posadowiony na działce 1000 m2. Ogrzewanie z pieca węglowego. Oprócz budynku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
385 000 zł 205 m2 1 878 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2002
D-13806-5 | 2012-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2002

Na sprzedaż dom wolnostojący do wykończenia o powierzchni 205 m2 blisko centrum Jaktorowa. Dom usytuowany na równej działce o powierzchni 800 m2 w...

kontakt zobacz ofertę