rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 950 000 zł 164 m2 11 905 zł/m2

Centrum starego Milanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022
D-88936-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022

Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni! Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej (...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
450 000 zł 80 m2 5 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
D-81047-5 | 2020-01-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Do sprzedania dom w Milanówku Okolica cicha i przyjazna Powierzchnia działki: 300 m Powierzchnia: 80 m rozkład pomieszczeń Na piętrze 3...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
450 000 zł 80 m2 5 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
D-81030-5 | 2020-01-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Do sprzedania dom w Milanówku w zielonej okolicy! Okolica cicha i przyjazna Powierzchnia działki: 300 m Powierzchnia: 80 m rozkład...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
850 000 zł 102 m2 8 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1935
D-80969-5 | 2020-01-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1935

Do sprzedania dom w parkowej części Milanówka! Na pięknej działce usytuowana jest przedwojenna willa z 1935 roku, do której przynależy duży...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
579 000 zł 149 m2 3 886 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019
D-80963-5 | 2020-01-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2019

Do sprzedania połowa bliżniaka w zielonym Milanówku! W nowoczesnej bryle z jednostanowiskowym garażem i bez skosów. Na parterze znajdują...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
575 000 zł 148 m2 3 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020
D-80928-5 | 2020-01-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2020

Dom o powierzchni użytkowej ok 132 m2 zrealizowano na działce o powierzchni 524 m2. Media miejskie woda, gaz, prąd i kanalizacja miejska. Domy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
590 000 zł 148 m2 3 885 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020
D-80929-5 | 2020-01-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2020

Nowa inwestycja w Milanówku, dom w zabudowie dwulokalowej w stanie deweloperskim wraz z przynależną działką. Lokalizacja gwarantująca...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
850 000 zł 330 m2 2 576 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1974
D-80935-5 | 2020-01-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1974

Dom dwurodzinny 330m2 położony w północnej części Milanówka, w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Na posesji budynek gospodarczy 50m2 z...

kontakt zobacz ofertę