rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 700 000 zł 279 m2 9 684 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-86990-5 | 2025-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 278 m, położony w centralnej części Milanówka, na pięknej, zadbanej działce o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
890 000 zł 100 m2 8 865 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-87193-5 | 2025-05-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowa inwestycja blisko WKD. Inwestycja w postaci budynku jednorodzinnego dwulokalowego (każdy z lokali o powierzchni 100 m2). Budynek...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 380 000 zł 200 m2 6 900 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1992
D-87138-5 | 2025-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1992

Zamieszkajcie państwo w północnym Milanówku. Dom wolnostojący o powierzchni 200 m2 a użytkowej ponad 150 m2 pobudowany w 1992r. w technologi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 190 000 zł 147 m2 0 zł/m2

Nowoczesny jednorodzinny

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-86948-5 | 2025-02-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji północnej części Milanówka z dogodnym dostępem do centrum i węzła A2. Odrębny lokal mieszkalny w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 190 000 zł 147 m2 0 zł/m2

Nowoczesny jednorodzinny

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-86913-5 | 2025-02-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 340 000 zł 220 m2 6 091 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1999
D-86906-5 | 2025-02-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1999

Dom wolnostojący w centrum parkowego Milanówka. Budynek o prostej architekturze, idealny do modernizacji. Poszczególne kondygnacje mogą...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
770 000 zł 80 m2 9 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-86898-5 | 2025-02-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Oferujemy do sprzedaży pół bliźniaka w parkowej części miasta! Powierzchnia użytkowa 77,5 m 2 . Lokalizacja charakteryzuje się ciszą,...

kontakt zobacz ofertę