rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Brwinów
1 850 000 zł 300 m2 6 167 zł/m2

Dom zaledwie 1 km od PKP !

Brwinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1959
D-87702-5 | 2025-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1959

Piękny dom w otoczeniu kwiatów! Klimatyczny dom o powierzchni użytkowej 170 m2 położony na wyjątkowej działce 1100 m2 o charakterze leśno -...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
510 000 zł 120 m2 4 250 zł/m2

Zamieszkaj w Milanówku

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-77244-5 | 2018-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Nowa inwestycja ! 120 metrowy segment narożny z udziałem w działce i określonym sposobem do wyłącznego korzystania z działki o powierzchni około...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
510 000 zł 120 m2 4 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-77247-5 | 2018-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
510 000 zł 120 m2 4 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-77245-5 | 2018-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Nowa inwestycja ! 120 metrowy segment środkowy z udziałem w działce i określonym sposobem do wyłącznego korzystania z działki o powierzchni około...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
510 000 zł 120 m2 4 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-77246-5 | 2018-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kanie
880 000 zł 122 m2 7 213 zł/m2

Dom na sprzedaż Kanie

Kanie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-77364-5 | 2018-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Przestronny dom w Kaniach cicha i spokojna okolica. Starannie wykończony dom ze słonecznym tarasem i balkonem, położony na działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sękocin-Las
3 500 000 zł 600 m2 5 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Sękocin-Las

Sękocin-Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2010
D-77361-5 | 2018-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2010

REZYDENCJA W MAGDALENCE o powierzchni całkowitej 600 m2 wybudowana w 2010 r. Indywidualny projekt nawiązuje stylem do okresu modernizmu, dzięki...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Magdalenka
3 500 000 zł 600 m2 5 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Magdalenka

Magdalenka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2010
D-77362-5 | 2018-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2010

kontakt zobacz ofertę