rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
470 000 zł 200 m2 2 350 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1979
D-9693-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1979

Do sprzedania dom dwurodzinny, posiada dwa oddzielne wejścia . W pobliżu znajduje się prywatne przedszkole, blisko do stacji PKP. Duża działka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
750 000 zł 331 m2 2 266 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005
D-1559-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005

Przepiękny dom położony w centrum Żyrardowa, wśród zabudowy willowej. Budynek posiada ogrzewanie gazowe podłogowe, a dodatkowo jest rozprowadzona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stara Wieś
670 000 zł 185 m2 3 622 zł/m2

Dom na sprzedaż Stara Wieś

Stara Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2010
D-11812-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2010

Przestronny parterowy z użytkowym poddaszem dom w stanie surowym zamkniętym, położony w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie nowych i nowo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
850 000 zł 300 m2 2 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
D-11796-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

Nieruchomość warsztatowo-biurowo-mieszkalna, położona w doskonałej lokalizacji. Na parterze znajduje się warsztat z pomieszczeniami socjalnymi...

kontakt zobacz ofertę