rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Żuków
1 360 000 zł 13 600 m2 100 zł/m2

Działka na sprzedaż Żuków

Żuków, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-80794-5 | 2019-12-03 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka rolna w miejscowości Żuków o powierzchni 13600 m2 i wymiarach 48x276 m. Dojazd z dwóch stron woda i prąd w drodze . Teren płaski i suchy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Opypy
360 000 zł 1 803 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-28816-0 | 2016-08-10 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania piękna działka o powierzchni 1803 m2 położona wśród domów jednorodzinnych w miejscowości Opypy. Działka o bardzo dobrych wymiarach...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Makówka
154 000 zł 1 816 m2 85 zł/m2

Działka na sprzedaż Makówka

Makówka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-18968-5 | 2016-06-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna, kształtna działka położona w sąsiedztwie terenów leśnych i osiedla Willa Czarny Las. W studium planu zagospodarowania przestrzennego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Makówka
153 000 zł 1 796 m2 85 zł/m2

Działka na sprzedaż Makówka

Makówka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-18966-5 | 2016-06-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Makówka
153 000 zł 1 798 m2 85 zł/m2

Działka na sprzedaż Makówka

Makówka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-18967-5 | 2016-06-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Makówka
154 000 zł 1 816 m2 85 zł/m2

Działka na sprzedaż Makówka

Makówka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-18970-5 | 2016-06-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę