rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Milanówek
2 450 000 zł 4 794 m2 511 zł/m2

Działka przy WKD !

Milanówek, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88452-5 | 2026-01-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w południowej części Milanówka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę Mieszkaniowo-usługową. Możliwość...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Janinów
190 000 zł 1 681 m2 113 zł/m2

Działka na sprzedaż Janinów

Janinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80108-5 | 2019-08-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o powierzchni 1681 m2, położona w malowniczej okolicy prestiżowego osiedla Czarny Las, w Janinowie. Okolicę stanowi nowa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rusiec
299 000 zł 2 000 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Rusiec

Rusiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79928-4 | 2019-08-14 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Ładna, foremna działka budowlana, porośnięta samosiejkami (brzozy i sosny) w Ruścu, niedaleko trasy S8. Nieruchomość o powierzchni około 2000m2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Owczarnia
375 000 zł 1 581 m2 237 zł/m2

Działka na sprzedaż Owczarnia

Owczarnia, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80047-5 | 2019-07-30 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piękna, pełna zieleni działka budowlana o powierzchni 1581 m. kw. w Owczarni. Działka o regularnym kształcie, możliwość zabudowy bliźniaczej....

kontakt zobacz ofertę