rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Waleriany
135 000 zł 1 050 m2 129 zł/m2

Działka na sprzedaż Waleriany

Waleriany, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88644-5 | 2026-04-14 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka o powierzchni 1050 m2 , położona w miejscowości Waleriany (gmina Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski). Istnieje możliwość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Radonie
810 000 zł 3 000 m2 270 zł/m2

Piękna działka objęta MPZP.

Radonie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88652-5 | 2026-03-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Piękna kształtna działka o pow. 3000 m2 pod lasem. Jest możliwość kupna w pakiecie z sąsiednią działką z wszystkimi mediami bezpośrednio...

kontakt zobacz ofertę