rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Kanie
595 000 zł 1 498 m2 397 zł/m2

Działka na sprzedaż Kanie

Kanie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-79265-5 | 2019-01-17 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania piękna działka w Kaniach. Działka ma usytuowanie narożne doskonała pod budowę bliźniaka. Wymiary to ok. 27 x 55 m z dostępem do...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Urzut
465 000 zł 1 500 m2 310 zł/m2

Działka na sprzedaż Urzut

Urzut, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-86414-5 | 2024-08-22 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania kompleks atrakcyjnych działek w miejscowości Urzut Powierzchnia działki -1500m2 około 25x60m Powierzchnia działki - 750m2 około...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Urzut
380 000 zł 1 388 m2 274 zł/m2

Działka na sprzedaż Urzut

Urzut, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83385-4 | 2023-07-07 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Urzucie. Jeśli szukasz działki w ładnym miejscu, zależy Ci na szybkim dojeździe do Warszawy (20 min). Cenisz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Piastów
550 000 zł 750 m2 733 zł/m2

Działka na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83388-4 | 2023-07-07 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka budowlana w Piastowie o powierzchni 754 m2. Działka znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji: - Szkoła Podstawowa kilka min...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Raszyn
700 000 zł 1 236 m2 566 zł/m2

Działka na sprzedaż Raszyn

Raszyn, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83364-4 | 2023-07-04 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka budowlana w gm. Raszyn. Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zabudowa jednorodzinna...

kontakt zobacz ofertę