rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Kanie
1 090 000 zł 10 900 m2 100 zł/m2

Działka na sprzedaż Kanie

Kanie, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-22540-0 | 2016-02-22 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka położona w strefie mieszkaniowej przylegająca do drogi gminnejj. Właściciel złożył dokumenty o warunki zabudowy dla inwestycji...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Rokitno
260 000 zł 1 900 m2 137 zł/m2

Działka na sprzedaż Rokitno

Rokitno, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80659-5 | 2019-11-08 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania 2 działki położone obok siebie , każda po 950 m2 . Możliwość zabudowy jednorodzinnej lub / i bliźniaczej. Dostęp do drogi publicznej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Koszajec
1 600 000 zł 8 000 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Koszajec

Koszajec, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-80655-5 | 2019-11-08 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Do sprzedania działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie podstawowe produkcyjno- usługowe, możliwość zabudowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kady
2 673 000 zł 18 434 m2 145 zł/m2

Działka na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80549-5 | 2019-11-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna oferta dla prężnie działających developerów jak również dla osób, które pragną rozpocząć działalność developerska . Istnieje możliwość...

kontakt zobacz ofertę