rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Kady
1 671 000 zł 4 178 m2 400 zł/m2

Działka na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-83455-5 | 2022-03-04 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

Do sprzedania działka 4178m2 przy głównej asfaltowej drodze. Wydane są warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Brwinów
330 300 zł 889 m2 371 zł/m2

Działka na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-81439-6 | 2019-10-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Prezentujemy Atrakcyjna działka budowlana w Brwinowie z projektem i pozwoleniem na budowę bliźniaka. Działka usytuowana w bardzo atrakcyjnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kady
215 000 zł 1 589 m2 135 zł/m2

Działka na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80504-5 | 2019-10-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Do sprzedania piękna działka budowlana. Pozwolenie na budowę wydane w dniu 09.03.2017r. dla domu jednorodzinnego, dwulokalowego, z garażem i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Osowiec
150 000 zł 1 322 m2 114 zł/m2

Działka na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80470-5 | 2019-10-09 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Ładna działka budowlana o pow. 1322m2, położona w okolicach Grodziska Maz. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Media: prąd i wodociąg w ulicy przy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Natolin
10 248 000 zł 42 000 m2 244 zł/m2

Działka na sprzedaż Natolin

Natolin, mazowieckie

  • Typ działki: inna
G-80471-5 | 2019-10-09 rozwiń opis
  • Typ działki: inna

OFERTA SKIEROWANA DO DEVELOPERÓW LOGISTYCZNYCH TEREN POD HALE MAGAZYNOWE ORAZ PRZEMYSŁ, PRODUKCJA, STACJE PALIW I OLEJÓW OPAŁOWYCH, HOTELE,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Opypy
217 000 zł 3 091 m2 70 zł/m2

Działka na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-80490-5 | 2019-10-09 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana o pow. 3091 m2 objęta MPZP, który przewiduje możliwość zabudowy jednorodzinnej ekstensywnej. Teren położony w cichej i...

kontakt zobacz ofertę