rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
305 000 zł 23 m2 13 336 zł/m2

Zamieszkaj w kamienicy

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-87240-5 | 2025-05-22 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w kamienicy w klasycznym stylu, położone na wysokim parterze. Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
625 000 zł 70 m2 8 929 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995
M-87815-5 | 2025-10-14 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1995

Do sprzedania mieszkanie w centrum Pruszkowa o powierzchni 70 m2 Niezależny budynek ze wszystkimi mediami miejskimi, budynek parterowy, posiada...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
569 000 zł 53 m2 10 817 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009
M-87485-5 | 2025-10-13 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2009

Widne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym zielonym osiedlu. Pod blokiem monitorowany miejski parking, przystanek autobusowy, ścieżka...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-87773-5 | 2025-10-02 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę