rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
1 280 000 zł 106 m2 12 117 zł/m2

Piękne, klimatyczne mieszkanie.

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-88889-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Piękne, klimatyczne mieszkanie w sercu Milanówka. Na powierzchni 105,64 m bezczynszowego mieszkania, usytuowanego w zielonej, willowej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
259 200 zł 48 m2 5 400 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-17048-5 | 2014-03-24 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Nowoczesne osiedle mieszkaniowe w pobliżu stacji PKP i centrum miasta. Kameralny charakter niskich budynków, starannie zadbana zieleń, plac zabaw...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Milanówek
1 000 zł 60 m2 17 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1924
MW-17052-5 | 2014-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1924

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Lokal o powierzchni 60 m2 składający się z dwóch ustawnych pokoi o powierzchni 22 m2 każdy,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Milanówek
1 200 zł 60 m2 20 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1924
MW-11884-5 | 2014-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1924

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
340 000 zł 54 m2 6 296 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-17049-5 | 2014-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
275 000 zł 50 m2 5 500 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-17000-5 | 2014-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 0/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na wynajem Milanówek
1 150 zł 37 m2 31 zł/m2

Mieszkanie na wynajem Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1971
MW-17036-5 | 2014-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1971

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2 pokojowe w centrum Milanówka. Kuchnia umeblowana, z lodówką i pralką. Pokoje puste. Mieszkanie czyste i zadbane,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Milanówek
230 000 zł 50 m2 4 600 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1993
M-16969-5 | 2014-03-18 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1993

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie położone w cichej i spokojnej części Milanówka na 2 piętrze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie słoneczne, po...

kontakt zobacz ofertę