rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88749-5 | 2026-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 950 000 zł 250 m2 7 800 zł/m2

Willa Zosieńka

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928
D-88959-5 | 2026-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928

Zabytkowa willa w której rozpoczęto prace remontowe i modernizacyjne. Trzy kondygnacje oraz piwnica pod całym budynkiem wykorzystane na zaplecze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Krakowiany
560 000 zł 248 m2 2 262 zł/m2

Dom na sprzedaż Krakowiany

Krakowiany, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
D-79120-5 | 2019-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym. po powierzchni całkowitej 247,55m2 w Krakowianach gm. Nadarzyn Powierzchnia użytkowa domu domu to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szamoty
850 000 zł 286 m2 2 972 zł/m2

Dom na sprzedaż Szamoty

Szamoty, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1996
D-79125-5 | 2019-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1996

Dom parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku o powierzchni 220 m2, umiejscowiony na działce o powierzchni 1000 m2, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otrębusy
590 000 zł 150 m2 6 556 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1971
D-79124-5 | 2019-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1971

Witam serdecznie, Zapraszam do zakupu połówki bliźniaka położonego w miejscowości Otrębusy. Idealna okolica dla osób ceniących ciszę, bliskość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Milanówek
1 500 zł 49 m2 31 zł/m2

Dom na wynajem Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
DW-79118-5 | 2019-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Do wynajęcia dom w Milanówku z działką. Dwa pokoje, kuchnia w aneksie , łazienka i przedpokój. Sypialnia umeblowana z telewizorem, łazienka z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
615 000 zł 200 m2 3 075 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-79110-5 | 2019-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej. Nieruchomość budowana w technologii tradycyjnej z wysokiej jakości materiałów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
480 000 zł 150 m2 3 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
D-79117-5 | 2019-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Zamieszkaj w Osowcu - 35 km od Warszawy ! Funkcjonalny dom parterowy o powierzchni użytkowej 123 m2, posadowiony na działce 1157 m2 pośród...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
510 000 zł 120 m2 4 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-79109-5 | 2019-01-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Nowa inwestycja ! 120 metrowy segment środkowy z udziałem w działce i określonym sposobem do wyłącznego korzystania z działki o powierzchni około...

kontakt zobacz ofertę