rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
515 000 zł 120 m2 4 292 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-78871-5 | 2019-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Do sprzedania bardzo ładna, dobrze zbudowana połówka bliźniaka. Nieruchomość posiada ogrzewanie podłogowe, nowoczesny piec Junkers ze sterowaniem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
830 000 zł 260 m2 3 192 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2004
D-79363-5 | 2019-01-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2004

Dom wolnostojący 240 m2 na działce 926 m2 w urokliwej części Miasta- Ogrodu, Milanówku. Dom wybudowany w roku 1986, następnie rozbudowany i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Czarny Las
215 000 zł 123 m2 1 748 zł/m2

Dom na sprzedaż Czarny Las

Czarny Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-79292-5 | 2019-01-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedaży działka z rozpoczętą inwestycją budowy domu jednorodzinnego wolnostojącego w zabudowie parterowej z możliwością adaptacji poddasza....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Baranów
750 000 zł 160 m2 4 688 zł/m2

Dom na sprzedaż Baranów

Baranów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-79347-5 | 2019-01-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Wyjątkowy dom w okolicach Błonia w gminie Baranów. Dom o powierzchni 160 m2, zapewnia wygodę i funkcjonalność poprzez podział na strefę dzienną...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
810 000 zł 300 m2 2 700 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
D-79344-5 | 2019-01-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

DOM W MILANÓWKU . Duży dom dla rodziny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej (piwnica ) Dom wymagający modernizacji ,w świetnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
1 200 000 zł 200 m2 6 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-79340-5 | 2019-01-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Do sprzedania klimatyczny ,nowoczesny dom w Książenicach! Dom w otoczeniu zieleni na dużej działce ,miejsce sprzyjające wypoczynkowi. Rozkład...

kontakt zobacz ofertę